گروه صنعتی پندتک

پند سورت دپارتمان تخصصی فروش و خدمات ماشین آلات سورتینگ شرکت پندتک می باشد . این مجموعه با بهره گیری از متخصصین حوزه های کشاورزی و صنعت پردازش تصویر کاملترین سطح محصولات و خدمات را در این حوضه ارائه می نماید . نصب و راه اندازی ، تناسب محصول با محصولات سورت شونده ، خدمات پس از فروش و کسب راندمان مناسب از محصولات سورتر از متخصص های اصلی این مجموعه می باشد .

وبسایت گروه پندتک
Image

علی ایمانی

خدمات پس از فروش بسیار عالی و محترمانه، تشکر فراوان از گروه صنعتی پندتک!

امیر سلطانی

یکی از بهترین شرکت‌هایی که در کسب و کار خودم افتخار همکاری با آن‌ها را داشتم، پشتیبانی بسیار عالی را تجربه کردم.

حسین نیک‌ پی

امروز سوریتنگ محصولات کشاورزی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، شرکت پندتک انتخاب بسیار مناسبی برای خرید این نوع دستگاه‌ها میباشد.

عرفان کرمی

از زمانی که با دستگاه های سورتر پندسورت فعالیت خود را آغاز کرده‌اییم، کارایی و بازده‌ایی ما به شدت افزایش داشته است.

در مسیر توسعه‌، در سرتاسر ایران عزیزمان

باتوجه به گستره‌ی جغرافیایی کشور عزیزمان، و به تبع آن گوناگونی محصولات کشاورزی در هر گوشه‌ی ایران، سورترها با قابلیت‌های مناسب برای هر محصول در دسترس است. به امید آن‌روز که با فرایند سورتینگ و بسته‌بندی مناسب، آوازه‌ی محصولات ایرانی را به شایستگی، به گوش تمام حهان برسانیم…

1
14

سال های فعالیت ما در این صنعت

3
8

شرکای ما در صنعت کشاورزی

760
780

تعداد مشتریان ما

30
52

تعداد گروه محصولات کشاورزی

شرکای تجاری ما

شرکت پندتک نمایندگی انحصاری کالر سورتر میر Meyer   را در ایران در اختیار دارد و با همکاری نزدیک با این شرکت عظیم و خوشنام در صنعت سورتر در توسعه فعالیت های دو جانبه با این شرکت همکاری می نماید .

برای مشاهده‌ی سایت Meyer کلیک کنید:

 در این راستا شرکت پندتک تمامی تکنسین ها و مهندسین خود را جهت بازدید و آموزش به این شرکت اعزام نموده و پرسنل نصب موفق به اخذ مدارک و تاییدیه های لازم شده اند .شرکت میر به عنوان یک شرکت دانش بنیان در عرصه تکنولوژی کالر سورتر همکاری لازم را با شرکت پندتک جهت شناخت هر چه بهتر و بومی سازی نرم افزار های پردازش تصویر به این منظور را در دستور کار خود دارد .

cb5b6fee-90d3-4ef5-bc00-1aa623e2add8
a89394e5-e182-42b0-bdd7-70c871aef673
9cbb259f-9853-4a34-8816-5c58e5292fbd

در عرصه تولید داخل ، شرکت پندتک با شرکت داراالکترونیک جهت تولید محصول کالر سورتر همکاری می نماید .

شرکت دارا الکترونیک با بیش از 20 سال تجربه تولید در عرصه محصولات الکترونیکی و به منظور توسعه دانش داخلی کشور گام در عرصه تکنولوژی کالرسورتر نموده است و محصول سطح بالا و high-tech  خود را به نام تجاری phoenix روانه بازار نموده است و فروش و خدمات آن را در انحصار شرکت پند تک قرارداده است .

برخی از مشتریان وفادار ما:

dara-logo

برخی از مشتریان وفادار ما