مقالات عمومی

پندتک در نمایشگاه ایران آگروفود ۱۴۰۱

آگروفود
نمایشگاه آگروفود 1401

نمایشگاه آگروفود 1401

پندتک افتخار دارد به عنوان برند معتبر ماشین آلات توزین، بازرسی محصول، بوجاری، سورتینگ، بسته‌بندی و فرآوری محصولات کشاورزی و غذایی، همگام با دیگر تولیدکنندگان و کارآفرینان، در مسیر توسعه پایدار کشاورزی و صنایع غذایی در ایران، تلاشی روزافزون دارد.

 

از این‌رو پندتک در نمایشگاه ایران آگروفود ۱۴۰۱؛ بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته، حضور پیدا کرده و با فعالان و علاقه‌مندان این حوزه از نزدیک تعامل مثبت و مؤثری برقرار کرد.

 

 

 

 

در طی 4 روز برگزاری این نمایشگاه، از ۲۷ تا ۳۰ خرداد ۱۴۰۱، کارشناسان و متخصصین واحد پشتیبانی و توسعه فنی شرکت پندتک با حضور در غرفه محصولات این شرکت، ضمن تشریح نکات فنی و مزایای استفاده از دستگاههای مختلف تولیدی از جمله سورتر، وکیوم، پرکن و بازرسی محصول ، نظرات و ایده‌‎های مشتریان و علاقه مندان این حوزه را نیز برای تحلیل بیشتر ثبت کردند. زیرا که پندتک معتقد است راه تعالی و پیشرفت از تعامل و بهره گیری از نظرات مشتریان و جلب رضایت آنان می گذرد.

 

 

 

 

می‌توانید گزارش تصویری این نمایشگاه را در ویدیو زیر مشاهده کنید:

 

 

 

 

 

 

مدیرعامل محترم و مدیران ارشد پندتک نیز ضمن حضور در نمایشگاه و ارتباط با فعالان و صاحب‌نظران مختلف، به بیان راهبردهای شرکت و اهداف آن در بلندمدت پرداختند.

 

مهندس شهرام معتمد؛مدیرعامل محترم پندتک در حاشیه این نمایشگاه در صحبتهایی کوتاه دیدگاه پندتک در خصوص تولید و بهره وری را به این شکل بیان کردند: «در شرایط فعلی و با نگاه کلی به توسعه اقتصادی کشور می‌توان به وضوح مشاهده کرد که ما از لحاظ بهره‌وری در سطح پائینی هستیم. این امر در وهله اول نیازمند سرمایه گذاری درست و هدفمند می باشد. خرید ماشین آلات خوب، به صرفه و کم هزینه در آینده بسیار مهم بوده ولی صرفاً خرید یک محصول باعث موفقیت یک مجموعه و یا یک کسب و کار نمی شود. از همین رو ما در شرکت پندتک با تجزیه و تحلیل شرایط کنونی، باشگاه مشتریان را راه اندازی کرده ایم. تا در مبحث برندسازی، توسعه کسب و کار و فروش محصول و همچنین در مبحث صادرات محصول به مشتریان خود کمک و همیاری کنیم. زیرا معتقدیم ما بایستی سبد محصول موردنیاز مشتریانمان را از کالا، خدمات و توسعه کسب و کار ببینیم.»

 

 

تصاویر بیشتر از این رویداد: 

دیدگاهتان را بنویسید