کمپرسور

بهترین مدل کمپرسور برای دستگاه سورتینگ

vsd-rotary-screw-compressors27211093038

آیا می‌دانستید سورترها انرژی لازم برای جداسازی و سوریتنگ را از کجا تامین می‌کنند؟

سورترها قدرت لازم برای جداسازی محصولات را به واسطه‌ی دستگاه‌های کمپرسور تامین می‌کنند. انرژیی که این دستگاه برای ماشین‌آلات سورتینگ تولید می کند همانند تغذیه‌ی  یک انسان برای انجام فرآیندهای روزانه‌اش می‌باشد.

پس همان‌طور که هر انسانی به تغذیه‌ی خود بایستی توجه کند، یکی از مهم‌ترین عواملی که قبل از خرید سورتر نیز باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد ، ” انتخاب بهترین و مناسب‌ترین مدل کمپرسور با دستگاه سورتر شما ” می‌باشد.

 

 

یکی از مشکلات همیشگی ما در عرضه‌ی ماشین‌آلات با کیفیت وجود محصولات به ظاهر مشابه اما با کیفیت نامناسب می‌باشد.

به عنوان مثال ما برای دستگاه‌های سورتینگ بعد از انجام تحقیق، آزمایش و تجربه‌های فراوان، شرکت Meyer رو انتخاب کردیم، که به استناد نصب‌های موجود تنها برندی است که توانسته است بازده و کیفیت لازم را برای مشتری به ارمغان بیاورد، اما همین الان داخل بازار ایران برندهای متفرقه‌ی زیادی دیده می‌شود که صرفا مشابه بی‌کیفیت این دستگاه‌ها هستند اما قیمت کمتری را به مشتری یشنهاد میدهند و مشتریان به علت عدم اطلاع کافی خرید اشتباهی را انجام میدهند.

خیلی مهم است قبل از خرید دستگاه حتما آموزش کوچکی درباره‌ی نکات قبل از خرید ماشین‌آلات خودتان ببینید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای توسعه‌ی کسب و کار خودتان داشته باشید.

در این مقاله قرار است به صورت مشخص  درباره‌ی انواع  دستگاه‌های  کمپروسور صبحت کنیم.

 

اگر شما قصد دارید برای افزایش کیفیت و بازدهی کسب و کارتان از دستگاه‌های سورتینگ استفاده کنید، حتما به یک دستگاه کمپروسور هم نیاز پیدا میکنید.

 

این دستگاه هوای فشرده‌ی مورد نیاز برای دستگاه های سورتینگ و پرکن و غیره رو تامین میکند.

اما برای خرید این دستگاه در بازار ایران شما دو تا انتخاب دارید:

 

  • کمپرسورهای سیلندر پیستونی
  • کمپرسورهای screw

اگر بخواییم به زبان ساده تفاوت این دو مدل را بیان کنیم، معمولا کمپرسورهای سیلندر پیستونی روغن و آب بیشتری در داخل خود ایجاد میکنند و به طبع رطوبت بیشتری رو هم در فضا پخش میکند، که این عامل باعث می‌شود در میان‌مدت دستگاه آسیب‌های جدی ببینید.
این نوع کمپروسرها حتی سر و صدا و مصرف بیشتری هم برای شما ایجاد می‌کنند.

 

 

اما در کمپرسورهای screw، به علت فناوری مدرن‌تر ایجاد شده، ما مصرف بهینه‌ی برق و دوام و کیفیت به مراتب بالاتری را در خروجی داریم و البته با سر و صدای بسیار کمتر!

 

در خرید دستگاه‌های کمپرسور باید دقت کنید که حتما مدل SCREW را تهیه نمایید. 

 

 

اما خود کمپرسورهای screw هم مدل‌های متفاوتی دارند:

 

  • مدل اینورتردار
  • و مدل ساده

تفاوت اصلی این دو مدل در مصرف برق و سر صدای به مراتب کمتر مدل اینتورتر می‌باشد. در مدل‌های اینورتر دستگاه به نوعی میزان کاردکرد خودش رو با میزان مورد نیاز شما تطبیق میدهد و این امر باعث طول عمر بالاتر این دستگاه نیز میشود.

تیم تحقیق و توسعه‌ی ما دقیقا متناسب با نیاز صنعتگران عزیزمان بهترین انتخاب رو برای فرایندهای سورتینگ شما در نظر میگیرد تا در آینده شما دچار مشکلات خرابی و کیفیت پایین و مصرف برق بالا نشوید.

 

 

اما میان میان مدل‌های کمپرسور screw اینوتر دار ما به شما شرکت Jaguar را پیشنهاد می‌کنیم.

 

 

این شرکت با تکنولوژی بسیار مدرن تایوان توانسته‌است دقیقا آن ‌چیزی که ما برای تغذیه‌ی استاندارد دستگاه‌های سورتینگ نیاز داریم را تهیه کند.

 

 

برای اشنایی بیشتر با این شرکت شما را به دیدن این ویدیو دعوت می‌نماییم:

دیدگاهتان را بنویسید