سورتر

دریافت جایزه‌ی ملی پیشرفت تکنولوژی توسط Meyer

کنفرانس جوایز ملی علم و فناوری چین، به عنوان یکی از برترین رویدادها در زمینه علم و فناوری چین، در تاریخ 3 نوامبر  (12 آبان) در پکن افتتاح شد. شرکت Meyer، با پروژه “تجهیزات فناوری کلیدی و کاربرد پردازش خودکار و کنترل کیفیت دیجیتال چای سبز” دوباره برنده جایزه ملی پیشرفت علم و فناوری شد. در سال 2006، پروژه ی Meyer با عنوان “Ss-type Digital Color Sorter” برای اولین بار برنده این جایزه شد.

شرکت Meyer با تمرکز برعدم وجود کنترل کیفیت مناسب در صنعت کشت چای، فناوری پردازش خودکار را در این صنعت دنبال کرد، این پروژه که برنده جایزه‌ی این کنفرانس شد از روش “کنترل کیفیت دیجیتال، پردازش خودکار، فناوری سیستماتیک” استفاده می کند. لازم به ذکر است از چای در مناطق عمده ایران، چین، تایلند، هند و سایر کشورها به صروت گسترده کشت میشود، و این امکان کمک گسترده‌ایی در این زمینه خواهد کرد.

شرکت Meyer همیشه متعهد به رهبری پیشرفت تکنولوژیکی در صنعت و توسعه با کیفیت بالا به وسیله‌ی استانداردهای جهانی، با تمرکز بر سه بخش طبقه بندی محصولات کشاورزی، بازرسی صنعتی اشعه ایکس و تجهیزات تصویربرداری پزشکی پیشرفته است. این شرکت با استفاده از سه بستر اصلی، مرکز تحقیقات فناوری مهندسی ملی، مرکز فناوری شرکت معتبر ملی و ایستگاه کاری تحقیقات ملی چین، یک سیستم نوآوری بازار محور با ادغام صنعت و دانشگاه ساخته است، که باعث تسریع در افزایش بازدهی نتایج همکاری صنعت و دانشگاه می شود.

 

شرکت پندتک به عنوان تنها نماینده‌ی رسمی شرکت Meyer در ایران، این موفقیت را به این شرکت تبریک عرض میکند.

Pandtec , as the only official representative of Meyer Company in Iran, congratulates this company on this great success

 

منبع این گزارش در این لینک 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *