خشکبار, سورتر

خط پوست کن تخمه پندتک؛ راهکاری شاهکار!

خط کامل پوست کن تخمه

صنعت تخمه:

استفاده از خشکبار، به ویژه تخمه در مناسبت‌ها و حتی روزهای عادی به یک فرهنگ تغذیه در ایران بدل شده است. در سالیان اخیر با سرمایه گذاری در بخش تجهیزات و ماشین آلات نوین صنعت تخمه روز به روز شاهد گسترش و رشد بوده است. برای مثال شهرهای مختلفی از جمله شهر خوی در استان آذربایجان غربی به قطب تولید و فرآوری تخمه تبدیل شده اند. یکی از این ماشین آلات پوست کن تخمه می باشد که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

 

دستگاه‌ها و ماشین آلات صنعت تخمه:

مهم ترین دستگاه در این صنعت دستگاه پوست کن تخمه می باشد که دارای انواع مختلفی است:

 

دستگاه پوست کن تخمه:

دستگاه پوست گیر یا پوست کن تخمه یک دستگاه مکانیکی در ظرفیتهای مختلف برای جداسازی پوست تخمه از مغز آن و فرآوری اولیه تخمه می باشد.

برخی از این دستگاه ها از جمله پوست کن تخمه پندتک با قابلیت برگشت تخمه های شکسته نشده به دستگاه و ظرفیت عملیاتی یک تن در ساعت از برترین دستگاه ها در بازار ایران می باشند.

در صنعت تخمه برای دستیابی به سود بیشتر و کیفیت بالاتر گاه نیازهایی احساس می شود که با انتقال آن به شرکتهای صنعتی و طراحی مهندسی به راحتی می توان این نیازها را برطرف و به رشد هرچه بیشتر این صنعت کمک کرد. یکی از این نیازها استفاده از سورتر تخمه و دستگاه پرکن می باشد که در قالب خط کامل پوست کن تخمه در شرکت کنترل توزین پند یا پندتک تأمین و در اختیار تولیدکنندگان و کارآفرینان صنعت تخمه قرار گرفته است. در ادامه درباره این راهکار صحبت خواهیم کرد.

 

خط کامل پوست کن تخمه:

خط کامل پوست کن تخمه شامل دستگاه‌های سنگ‌گیر، پوست کن، سورتر و پُرکن، محصول جدید پندتک و یک راهکار پرسود در صنعت تخمه می باشد. در واقع این راهکار یک سبد کامل محصول برای صنعت تخمهبوده و همه نیازهای موجود را پاسخگو خواهد بود.

سنگ گیر:

سنگ گیرهای موجود در این خط به کمک وزن مخصوص، ارتعاش و خاصیت مغناطیسی به حذف قطعات اضافی و سنگریزه ها از محصول می پردازد.

پوست کن:

دستگاه پوست کن، به اصطلاح قلب این خط بوده و با جداسازی پوسته از مغز با ظرفیت ورودی 24 تن در روز نقش مهمی در این خط ایفا می کند.

 

سورتر:

سورترهای خشکبار و به عبارت دقیق‌تر سورتر تخمه پندتک با کمک هوش مصنوعی به اسکن دانه به دانه تخمه ها پرداخته و همه موارد نامطلوبی که در تنظیمات دستگاه توسط اپراتور وارد شده باشد را حذف و محصول یکدستی را به شما تحویل خواهد داد.

دستگاه پُرکن:

این دستگاه نیز که تولید شرکت پندتک می باشد به اعتبار سالها تجربه این شرکت در صنعت توزین یک دستگاه کاملا دقیق، سریع و مفید می باشد که با حذف هزینه های اضافی و صرفه جویی در نیروی انسانی کیفیت نهایی را بالا می برد.

 

در ادامه ویدیویی باهم ببینیم از نصب خط کامل پوست کن تخمه برای مشتری گرامی آقای ولی‌پور- شهرستان کلاله، استان زیبای گلستان

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید