بوجاری, مقالات عمومی

جولیت؛ تولیدکننده برتر دستگاه بوجاری

دستگاه بوجار جولیت

درباره شرکت تولید کننده بوجاری جولیت

شرکت جولیت برند معتبر و بین المللی در زمینه تولید و عرضه  ماشین آلات بوجاری و پاک سازی دانه ها می باشد. راهبرد جولیت تبدیل شدن به برترین تولیدکننده دستگاههای بوجاری و فرآوری در سطح جهانی است.

جولیت معتقد است تنها راه تحویل کالای مورد اعتماد به بازار، ترکیب کردن مواد خام دارای کیفیت بالا، تجهیزات فرآروی درجه یک و تیم مهندسی مجرب می باشد.

شعار این شرکت «تولید یک دستگاه خوب، به بوجاری با کیفیت دانه و در نتیجه زندگی سالم منجر می شود» بوده و بر عملی کردن آن تلاش دارد.

محصولات شرکت جولیت juliet

سری بوجاری صفحه هوا، سری چند منظوره تفکیک گراویتی، سری گراویتی  فراوری محصول، سری محصولات سنگ گیر و راهکارهای فرآوری کامل جولیت، شهرت بالایی در بازار داخلی و خارجی دارا است.

دستگاههای بوجاری برای حذف سنگ و سنگریزه و ناخالصی های دیگر در حبوبات، کنجد، ذرت و محصولات دیگر استفاده می شود.

خط تولید و کیفیت دستگاه‌های بوجاری

جولیت از فولادی استفاده می کند که دارای استاتدارد بالای صنعتی است، همچنین از برش لیزری، پانچ، خمش و دیگر فناوریها برای اطمینان از بکارگیری مکانیسم CNC کامل برای دستیابی به کیفیتی پایدار استفاده می کند.

و همین فرایند را برای محصولات نیمه تمام اجرا می کند تا شالوده خوبی برای فرآیند مونتاژ بعدی ایجاد کند.

طراحی ساختار و ظاهر محصول جزو بخشهای مهم تولید است. خط تولید کلان جولیت بر این امر منطبق شده است. برای مثال اولین دستگاه برش لیزی CNC و جوشکاری رباتیک در صنایع مربوطه به کار گرفته شد.

به کار گیری تجهیزات اتوماسیون، به طور کامل مشکلات موجود در مقاومت کلان، تمرکز استرس، ترک خوردن و کیفیت پایین در جوشکاری دستی را حل کرده و به شکل چشمگیری کیفیت و استحکام دستگاه را بالا برده است.

 

الگوهای جهانی در تولید و مدیریت دستگاه‌های بوجاری

به منظور پاسخگویی به تقاضای بازار و فراخوان ملی حفاظت از محیط زیست، جولیت اولین شرکتی بود که کل خط، سندبلاست و اسپری پلاستیک را که برای افزایش استحکام محصول و کار در شرایط سخت و خشن لازم است را با این مطلب هماهنگ کرده است.

به منظور سازگاری با استاندارد 6S ، کارگاه جولیت ، مدیریت KANBAN را برای هر فرآیند اجرا می کند که شامل واحد تجهیزات، واحد کیفیت، واحد مدیریت تولید و واحد اجرایی است.

تا از ثبات در ظرفیت تولید مطمئن گردد.

در طی فرایند تولید، واحد بازرسی کیفیت، کل فرایند تولید، مدیریت سفارش در محل، استانداردسازی تولید و بازرسی اجرایی کل خط را پیش از خروج از کارخانه زیر نظر دارد تا از خروج محصولات معیوب پیشگیری کند.

جولیت همیشه به آموزش کارکنان و مدیریت مدرن توجه دارد. تیم فنی با مهندسین زبده در دفتر مرکزی به پیگیری فناوریهای نوآورانه و دست اول می پردازند که منجر به اخذ گواهینامه رینلند آلمان شده است.

 

ظرفیت تولید شرکت جولیت

در حال حاضر جولیت ظرفیت تولید سالانه 5000 دستگاه را در اختیار دارد. همزمان روش فروش بهینه به حفظ موجودی کافی و کوتاه کردن زمان تحویل و تطابق با تقاضای فوق العاده بازار در فصول کاری و ارائه بهترین راهکار به مشتریان و خدمت به صنعت فراوری غلات می انجامد.

 

پندتک تنها نماینده‌ی رسمی این شرکت در ایران

شرکت کنترل توزین پند (پندتک) نمایندگی انحصاری شرکت جولیت در ایران را دارا است. تمامی دستگاههای بوجاری و پاک سازی دانه تولیدی جولیت با تضمین و خدمات پس از فروش پندتک ارائه می شود و تمام پشتیبانی های لازم از آموزش و نصب تا تعویض قطعات مصرفی و یدکی را عهده دار است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید