پسته, چای, خشکبار, سورتر, کشمش, مقالات عمومی

آشنایی با شرکت میر (MEYER)

598022be46c03

در تاریخ 20 اردیبهشت 1396 (10 مه 2017)  روزی به نام “برند چین”  توسط شورای دولتی چین تأسیس شد.
برندهای معروف از جمله Meyer با بهره‌گیری از این روز، به عنوان یک فرصت ملی مهم، سعی دارند به یک شرکت پیشگام و پیشرو در توسعه محصولات با کیفیت در صنایع گوناگون تبدیل شده و شعار “کاری کن دنیا از برندهای چینی لذت ببرد.” سر میدهند.

 

“make the world enjoy Chinese brands”

 

30 سال تلاش خستگی ناپذیر شرکت Meyer از تولید انواع دستگاه‌های بوجاری در صنایع کشاورزی تا فناوری پردازش تصویر در  صنایع مهندسی پزشکی و به‌روزترین تجهیرات بازرسی محصول در صنایع گوناگون نشان‌گر تلاش مداوم و خلاقیت این شرکت می‌باشد.

در این مطلب که ترجمه‌ی مقاله‌ی Meyer, China, the World می‌باشد قصد داریم این شرکت آینده‌دار و خوش آوزه را از جهات مختلف بررسی و ارزیابی کنیم.

 

از نظر موقعیت  

شرکت میر با این شعار که “بازرسی هوشمند، زندگی سالم و ایمن را برای همه تضمین می کند”، به طور گسترده در زمینه بازرسی محصولات کشاورزی ، صنعتی و تصویربرداری پزشکی پیشرفته فعالیت می‌کند. به دلیل موفقیت شرکت Meyer در شکست انحصار بین المللی در تجهیزات دیجیتال بازرسی هوشمند پیشرفته در جهان ، این شرکت در جهان برجسته است.

 

از نظر داده های اقتصادی 

سرمایه شرکت میر در بازار سرمایه  به حدود 30 میلیارد RMB  معادل 4 بیلیون دلار رسیده است که در رتبه‌ی  287 در لیست 500 شرکت خصوصی برتر چین توسط موسسه تحقیقاتی Hurun قرار دارد. محصولات شرکت میر می‌تواند بیش از 400 نوع ماده را شناسایی و سورت‌بندی کند. هم‌اکنون شرکت میر  بازار خود را به بیش از 100 کشور  گسترش داده‌است.
تعداد مشتریان این شرکت به  بیش از 45000 نفر رسیده‌است که در این بین بیش از 6000 مشتری با پتانسیل بالا وجود دارد. این داده ها قدرت بی‌نظیر  Meyer را  در صنایع بازارهدف خود نشان می دهد.

از نظر چشم‌انداز

شرکت میر با ایجاد مفهوم   ” Green Meyer” یا “میر سبز” موج جدید و  انقلابی در تحقیق و توسعه ، طراحی ، تأمین و خدمات میر ایجاد کرده است، که منجر به  توسعه پایدار این شرکت  شده است.  اصطلاحاتی همانند “پیشرفته”، “هوشمند” و “سبز” بهترین توضیحات در مورد برند Meyer در عصر جدید است.

 

 

 

نظر مشتریان شرکت Meyer  دررابطه با این شرکت

 

“تیان مینگ ( مدیرعامل شرکت Meyer) یکی از ده شخصیت اقتصادی جهان”

در 15 خرداد سال 1399 (چهارم ژانویه سال 2020) ، هنگامی که ده شخصیت اقتصادی  سال 2019  در مراسمی در شهر آنهویی اعلام شد ، از تیان مینگ ، مدیر عامل شرکت Meyer Optoelectronic Technology Inc. ، به عنوان یکی از ده شخصیت اقتصادی تقدیر شد. هنگامی که چن زودونگ ، به عنوان عضوی از انجمن علمی آکادمی مهندسی چین ، جایزه را به تیان مینگ اهدا کرد، وی از تیان مینگ و شرکت میر بسیار تمجید کرد.

 

 

 

“تعدادی از دستاوردهای Meyer که انحصار خارجی را شکستند، نشان از فناوری پیشرفته این شرکت میباشد.

بازدید مدیرعامل شرکت کنترل توزین‌پند، مهندس شهرام معتمد از شرکت Meyer

دستاوردهای Meyer که از نزدیک با سلامت مردم مرتبط است، نشان دهنده قدرت این شرکت است.

اطلاعات ،دیجیتال سازی ، شبکه سازی محصولات Meyer روند توسعه هوش مصنوعی در  Meyer را نشان می دهد. دراین اوضاع پیچیده بین المللی، میر موفق به حل  “مشکلات انحصار فنی  و نقاط ضعف دستگاه ها در هر حد و اندازه ای میباشد.

این تخصص واقعی کشور ما (چین) در زمینه فناوری پیشرفته است که در قهرمانی این رقابت  نامرئی تخصص دارد. میر افتخار شرکت های چینی و آقای تیان افتخار کارآفرینان چینی است. “

شرکت Meyer مطمئناً آینده‌ای روشن خواهد داشت.

با چشم اندازی وسیع و بلندمدت تلاش می کند به یک شرکت با تکنولوژی بسیار پیشرفته در سطح جهانی با بازرسی هوشمند در قلب خود تبدیل شود.

شرکت میر در آینده ‌ی نه‌چندان دور، به یک برند هوشمند و دیجیتال تبدیل خواهد شد.

با نگرش ” دانش و فناوری به‌روز وممتاز و پذیرفتن 5G “

همچنین  تلاش می کند با ایجاد کارخانه های هوشمند با سرمایه‌گذاری‌های  عظیم را به عنوان نقطه‌ی شروعی برای ساخت ماشین آلات هوشمند و عملکرد دیجیتال قرار دهد تا توسعه یکپارچه با حداکثر کیفیت را بهبود ببخشد.

 

 

 

 

 

شرکت میر  ، یک برند پرانرژی و سبز در آینده است. با شعار

“میر سبز برای شما از صمیم قلب” یا “green Meyer is wholehearted for you”

 

شرکت پندتک نمایندگی انحصاری کالر سورتر میر Meyer  را در ایران در اختیار دارد و با همکاری نزدیک با این شرکت عظیم و خوش‌نام در صنعت سورتر در توسعه فعالیت های دو جانبه با این شرکت همکاری می نماید .

 در این راستا شرکت پندتک تمامی تکنسین‌ها و مهندسین خود را جهت بازدید و آموزش به این شرکت اعزام نموده و پرسنل نصب موفق به اخذ مدارک و تاییدیه های لازم شده اند .

برای دریافت جدیدترین اطلاعات در رابطه محصولات این شرکت کلیک کنید.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید