مقالات عمومی

سورتر میر؛ برترینِ بازار!

سورتر چیست

Meyer تولیدکننده برتر دستگاه سورتر

با کارخانه‌ای هوشمند و کیفیتی برتر

موقع خرید سورتر و کالرسورتر بیشتر به چه چیزی اهمیت می دهید؟ چه چیزی باعث بهتر شدن عملکرد سورتینگ می شود؟ چه چیزی پایداری و قابلیت اطمینان دستگاه را سوای اینکه یک واحد باشد یا ده هزار واحد، تضمین می کند؟

کارخانه هوشمند میر برای تولید انواع کالرسورتر ساخته شده است.  این کارخانه ساخت فاز اول خود را به پایان رسانده و پیشرفته ترین پایگاه تولیدی در  صنعت سورتینگ است.

کارخانه هوشمند meyer

کارخانه هوشمند meyer در مارس 2018 در زمینی به مساحت نزدیک به هفتاد هزار متر مربع و سرمایه گذاری نزدیک به 45 میلیون دلار ساخته شد. قبل از طراحی کارخانه، حفاظت از منابع طبیعی، حفاظت از محیط زیست و سلامت و ایمنی کارکنان در نظر گرفته شد.

این کارخانه ساختار راهرویی چندلایه‌ای دارد که در آن از تهویه طبیعی و روشنایی کامل استفاده می‌شود.همچنین، این شرکت از امکانات درجه یک برای صرفه جویی در انرژی و مواد سازگار با محیط زیست استفاده می کند که آن را به یک کارخانه واقعاً سبز تبدیل می کند.

با مفهوم ساخت تجهیزات و فناوری درجه یک برای محصولات درجه یک، کارخانه هوشمند میر بیش از 10 خط تولید پیشرفته از جمله  خط مونتاژ کالر سورتر، خط تولید برد مدار اتوماتیک smt، خط تولید اجکتور مگلو بدون دخالت دست، خط مونتاژ جعبه برق و جعبه سورتینگ ساخته است که دارای کیفیت بالا، راندمان بالا و قابلیت حفاظت از محیط زیست هستند.

کارخانه هوشمند میر جهشی بزرگ در ثبات و قابلیت اطمینان محصولاتش را نشان می دهد.

همچنین، کیفیت محصولات میر به طور کامل ارتقا یافته و هزینه های تعمیر و نگهداری تجهیزات به طور مؤثری کاهش یافته که این امر مشتریان را کاملاً از نگرانی رها می کند.

میر دائماً در حال تلاش برای رسیدن به این هدف است که “مهم نیست یک واحد یا ده هزار واحد تولید شود، کیفیت ثابت است”

علاوه بر این، کارخانه هوشمند میر ضایعات مواد از منبع تولید را کاهش داده و سازگارتر با محیط زیست شده است و تعهد میر مبنی بر حفاظت از محیط زیست را برآورده می کند.

همچنین کارخانه هوشمند میر بخش مهمی از میر سبز است که از طراحی سبز، تولید سبز و مدیریت سبز حمایت می کند و به تدریج به هماهنگی بین انسان و طبیعت و هماهنگی بین شرکت و جامعه تحقق می بخشد.

کارخانه هوشمند میر گام بزرگی در تولید هوشمند است که بر اساس ارزش‌های اصلی میر در جهت بالابردن کیفیت و ارائه خدمات به مشتریان مدیریت می‌شود.

پندتک و میر

پندتک؛ نماینده انحصاری ماشین‌آلات نوین فرآوری محصولات کشاورزی شرکت میر در ایران است.

meyer یک شریک قابل اعتماد برای پندتک در زمینه طراحی، نصب و خدمات پس از فروش به مشتریان است

برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات کمپانی میر که توسط پندتک ارائه و پشتیبانی می شوند به کاتالوگ محصولات در همین وبسایت و یا صفحه پندتک کشاورزی به آدرس www.instagram.com/pandtec.keshavarzi مراجعه فرمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید