مقالات عمومی

مشتری مداری؛ یک ارتباط همدلانه!

رضایت مشتریان استان گلستان

ما در شرکت پندتک قلباً معتقدیم خرید یک محصول یعنی آغاز! آغاز یک همراهی و همدلی طولانی. ضامن این ارتباط همدلانه و طولانی مدت هم، کیفیت محصول و رضایت مشتری خواهد بود.

در ویدیوها و مقالات قبلی عملکرد محصولات مختلف را بررسی و زیر ذره بین بردیم.

در این ویدیو نیز صحبتهای برخی از مشتریان عزیز استان گلستان همراه با عملکرد محصول به نمایش گذاشته شده است. از شما دعوت می کنیم این کلیپ زیبا و مهیج را به تماشا بنشینید:

 

استراتژی پندتک در راستای مشتری مداری:

استراتژی پندتک تمرکز بر کمک به مشتریان برای رسیدن به اهداف و رونق کسب و کارشان است. اساساً نیازها و خواسته‌های مشتری بر نیازهای ما ارجحیت دارد. این بدان معناست که تیم پشتیبانی ما بر روی رفع نیازهای مشتری متمرکز است.

برخی از شرکت ها به جای اجرای رویکرد مشتری مداری، از روش فروش مداری استفاده می کنند. یعنی  به نیازها و خواسته های خوشان نسبت به مشتری اهمیت بیشتری می دهند.

رویکرد مشتری مداری به چند دلیل مفید است. ما اینطور فکر می کنیم که حفظ مشتریان مقرون به صرفه تر از به دست آوردن مشتریان جدید است.

اولویت اصلی شرکت پندتک کمک به کارآفرینی و توسعه پایدار کشاورزی از طریق آموزش و برگزاری همایش های معرفی تکنولوژی های جدید، ارائه تسهیلات، پشتیبانی کامل و خدمات پس از فروش می باشد.

در ویدیوی دوم نیز صحبتهای برخی از مشتریان عزیز استان گیلان همراه با عملکرد دستگاهها به نمایش گذاشته شده است. دعوت می کنیم این ویدیوی جذاب و دیدنی را تماشا کنید:

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید