سورتر

گلچینی از دستگاه‌های نصب شده شرکت پندتک در استان گلستان

نصب سورتر گلستان

گلچینی از دستگاه‌های نصب و راه‌اندازی شده در استان زیبای گلستان

فروش یک محصول که دارای نقص و بی کیفیت باشد، برای شرکتی که قصد دارد در بلندمدت خدمات جامعی را به صنعت کشاورزی و غذایی کشور ارائه دهد، نوعی خودکشی محسوب می شود. به همین دلیل شرکت پندتک با دقتی وسواس گونه ضمن انتخاب شرکای خارجی و تأمین بهترین دستگاه ها و محصولات، در بخش فنی و مهندسی خود به بومی سازی این محصولات و پشتیبانی قطعاتی و فنی از آن می پردازد.

در بعد دیگر ضمن انتشار دستگاه های نصب شده، آدرسی دقیق برای مخاطبان و سرمایه گذاران بخش کشاورزی می دهد که با صرف کمترین زمان می توانند کیفیت عملکرد دستگاهها و خدمات ارائه شده شرکت پندتک را از همکاران و همشهریان خود جویا شوند. این همان سیاست شفاف شرکت در راستای خدمت رسانی به کارآفرینان، تولید کنندگان و کشاورزان عزیز کشورمان بر مبنای صداقت و کیفیت بالاست.

در این ویدیو محصولات متنوع پندتک از کالرسورتر گرفته تا دستگاه پرکن و وکیوم برنج که در استان گلستان نصب و راه اندازی شده است را ملاحظه می فرمایید:

 

شرکت پندتک دستیابی به رضایتمندی حداکثری مشتریان را بهترین تبلیغ و برترین راهبرد خود می داند. چرا که محصولات و راهکارهای این شرکت مصرفی و کوتاه مدت نیستند. در واقع عقد قرارداد و بعد نصب دستگاه اولین گام از یک پروسه طولانی مدت همکاری است که در آن از یک طرف مشتری به عنوان سرمایه گذار عرصه صنایع تبدیلی و شرکت پندتک به عنوان یک مجموعه فنی-مهندسی برای توسعه پایدار کشاورزی کشور تلاش می کنند.

در مقاله یک ارتباط همدلانه به توصیف رویکرد شرکت پندتک پرداختیم و ویدیویی جالب در این باره منتشر کردیم که گویای عملکرد ما و رضایت مشتریان عزیز ما بود.

تمام افتخار ما کیفیت عملکرد ما و رضایتمندی شماست.

برای کسب مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات و راهکارهای پندتک می توانید با شماره تلفن

02174461403 تماس حاصل فرموده و یا با راههای ارتباطی دیگیری که در بخش تماس با ما در این وبسایت ذکر شده با ما در ارتباط باشید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *