سورتر

گلچینی از دستگاه‌های نصب شده شرکت پندتک در استان گلستان

نصب سورتر گلستان

گلچینی از دستگاه‌های نصب و راه‌اندازی شده در استان زیبای گلستان

فروش یک محصول که دارای نقص و بی کیفیت باشد، برای شرکتی که قصد دارد در بلندمدت خدمات جامعی را به صنعت کشاورزی و غذایی کشور ارائه دهد، نوعی خودکشی محسوب می شود. به همین دلیل شرکت پندتک با دقتی وسواس گونه ضمن انتخاب شرکای خارجی و تأمین بهترین دستگاه ها و محصولات، در بخش فنی و مهندسی خود به بومی سازی این محصولات و پشتیبانی قطعاتی و فنی از آن می پردازد.

در بعد دیگر ضمن انتشار دستگاه های نصب شده، آدرسی دقیق برای مخاطبان و سرمایه گذاران بخش کشاورزی می دهد که با صرف کمترین زمان می توانند کیفیت عملکرد دستگاهها و خدمات ارائه شده شرکت پندتک را از همکاران و همشهریان خود جویا شوند. این همان سیاست شفاف شرکت در راستای خدمت رسانی به کارآفرینان، تولید کنندگان و کشاورزان عزیز کشورمان بر مبنای صداقت و کیفیت بالاست.

در این ویدیو محصولات متنوع پندتک از کالرسورتر گرفته تا دستگاه پرکن و وکیوم برنج که در استان گلستان نصب و راه اندازی شده است را ملاحظه می فرمایید:

 

شرکت پندتک دستیابی به رضایتمندی حداکثری مشتریان را بهترین تبلیغ و برترین راهبرد خود می داند. چرا که محصولات و راهکارهای این شرکت مصرفی و کوتاه مدت نیستند. در واقع عقد قرارداد و بعد نصب دستگاه اولین گام از یک پروسه طولانی مدت همکاری است که در آن از یک طرف مشتری به عنوان سرمایه گذار عرصه صنایع تبدیلی و شرکت پندتک به عنوان یک مجموعه فنی-مهندسی برای توسعه پایدار کشاورزی کشور تلاش می کنند.

در مقاله یک ارتباط همدلانه به توصیف رویکرد شرکت پندتک پرداختیم و ویدیویی جالب در این باره منتشر کردیم که گویای عملکرد ما و رضایت مشتریان عزیز ما بود.

تمام افتخار ما کیفیت عملکرد ما و رضایتمندی شماست.

برای کسب مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات و راهکارهای پندتک می توانید با شماره تلفن

02174461403 تماس حاصل فرموده و یا با راههای ارتباطی دیگیری که در بخش تماس با ما در این وبسایت ذکر شده با ما در ارتباط باشید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید