مقالات عمومی

آشنایی بیشتر با پندتک و دپارتمان‌های آن

کنترل توزین پند

درباره پندتک:

شرکت کنترل توزین پند و یا پندتک، عضو گروه صنعتی بزرگ پند و بازوی قدرتمند آن در عرصه صنایع تبدیلی است. این شرکت جزو اولین شرکتهای ایرانی بود که در زمینه تولید و ارائه فناوریهای های تک و دیجیتال فعالیت داشته است. پندتک در حوزه های مختلف؛ از جمله بارکدخوان، پرکن، سیستمهای لودسل، توزین حین حرکت فعالیت داشته و در دهه دوم فعالیت خود، در سال 1395 وارد صنعت سورتینگ و بوجاری شده است.

دپارتمان‌های پندتک:

پندتک در حوزه تولید و تأمین محصولات دارای چهار بخش است: مکپا (ماشین آلات کشاورزی پند ایران)، پندپارت، پندترافیک و پندکنترل.

 

  • مکپا:

مکپا یا ماشین آلات کشاورزی پند ایران، بازوی قدرتمند پندتک در حوزه کشاورزی و تکنولوژیهای این صنعت است.

این واحد در زمینه تأمین و ارائه تجهیزات و ماشین آلات سورتینگ، بسته‌بندی، فرآوری، پرکن و وکیوم برای محصولات مختلف کشاورزی نظیر برنج، چای، خشکبار و حبوبات فعالیت دارد. مهمترین محصول این واحد سورتر برنج است.

 

  • پندپارت:

دپارتمان “پندپارت” در حوزه تأمین و ارائه تجهیزات توزین مانند انواع لودسل (سنسور وزن) ، نمایشگر و سایر قطعات مرتبط فعالیت دارد.

 

  • پندترافیک:

“پندترافیک” یکی از بخش‌های اصلی پندتک است که با هدف تمرکز بر صنعت حمل و نقل و حوزه کنترل هوشمند ترافیک شکل گرفته است. پند ترافیک حوزه اصلی فعالیت خود را بر سیستم های کنترل هوشمند اضافه تناژ در بسترهای ریلی و جاده‌ای قرار داده است و تاکنون خدمات منتوعی را به مشتریان خود از جمله اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، شرکت‌های باربری، گمرکات، بنادر، پایانه‌های مرزی، راه آهن و … ارائه داده است.

 

  • پندکنترل:

واحد پندکنترل شرکت پندتک، ارائه راهکارهای بهینه جهت کنترل محصولات روی خط تولید را بر عهده دارد. کنترل وزن محصولات و همچنین بررسی آنها برای اطمینان از عدم وجود اجسام خارجی، عمده روش های این نوع از بازرسی کالا هستند. این واحد همچنین ارائه‌دهنده‌ی ماشین‌آلات خطوط تولید و بسته ‌بندی دارو از برترین تولیدکنندگان جهانی این تجهیزات است و در این زمینه با بیش از 10 شرکت خارجی معتبر همکاری دارد.

 

پندتک و همکاری با برندهای معتبر:

پندتک نماینگی انحصاری بیش از 15 برند معنبر جهانی از جمله شرکت میر در ایران را داراست. میر یکی از بزرگترین و بهترین شرکتهای تولید دستگاههای سورتینگ در دنیاست. از نظر حجم تولید و کیفیت سومین شرکت برتر دنیا بوده و با دو شرکت آلمانی و ژاپنی رقابت تنگاتنگی دارد. خط تولید این شرکت کاملا هوشمند و مکانیزه بوده و با کمترین دخالت انسانی تولید می کند.

 

در ویدیوی معرفی پندتک با واحدهای این شرکت و فرآیند کاری آن آشنا خواهید شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید