خشکبار, سورتر

سورتینگ بادام زمینی؛ یک تجارت پر سود!

سورتر بادام زمینی

بادام‌ زمینی یک خشکبار پرطرفدار و منبعی غنی از پتاسیم، کربوهیدرات و پروتئین است. به همین دلیل هم صادرات بادام زمینی به عنوان یک تجارت با سود بسیار زیاد شناخته می شود.

در این مقاله به راهکارهای سوددهی تجارت بادام زمینی و سورتینگ بادام زمینی پرداخته ایم. برای پاسخ به پرسشهای سورتر بادام ، مزایای سورتینگ بادام زمینی، قیمت سورتر بادام زمینی و خرید سورتر بادام زمینی با ما همراه باشید.

 

اهمیت سورتینگ بادام زمینی در فروش عمده

کالرسورتر بادام زمینی محصولی دقیق‌تر و پیشرفته‌تر در قیاس با بوجاری سنتی و مکانیکی است. این دستگاه به کمک دوربین دیجیتال و اسکن دانه به دانه ناخالصی ها را تشخیص می دهد. در چنین شرایطی واضح است که با فرآوری بادام زمینی و تفکیک ناخالصی های آن به وسیله سورتر می توان قیمت نهایی برای خرید را بالاتر برد.

بادام زمینی دشت مغان و بادام زمینی آستانه اشرفیه در ایران از رونق فوق‌ العاده‌ ای برخوردار هستند زیرا بادام کشت شده در این دو شهر به خصوص بادام زمینی مغان طعم دلچسب و متفاوتی دارد. حال با سرمایه گذاری در بخش سورتینگ بادام زمینی و بوجاری آن در این دو منطقه و یا مناطقی مثل آذربایجان که در آن بازار انواع بادام داغ می باشد می توان به سود بیشتری دست یافت.

 

صادرات بادام زمینی

کشور ما در تولید خشکبار جایگاه مناسبی در عرصه جهانی دارد . بادام زمینی صادراتی از بهترین گونه ها انتخاب و در بسته‌بندی مناسب آماده می‌شود .مهمترین کشورهای خریدار بادام زمینی ایران عبارتند از: ترکمنستان، جمهوری آذربایجان ارمنستان، اوکراین، روسیه و کویت.

البته بخشی از بادام‌ زمینی تولید شده در ایران به کشورهای اروپایی نیز صادر می گردد. صادرات بالای بادام زمینی نشان دهنده کیفیت محصول ایرانی و همچنین خواص بی‌نظیر این ماده خوراکی است.

راهکارهای افزایش سود در بازار

مهمترین نکته در این بازاری که دارای رقابت تنگاتنگ و پایاپای برای جذب مشتری است، افزایش کیفیت محصول نهایی با تکنولوژی های به روز مانند سورتینگ و بوجاری اتوماتیک است.

بوجاری بادام زمینی نیز راهکاری به نسبت سورتر کم هزینه و دارای خروجی مناسبی است.

 

در ویدیوی زیر می توانید عملکرد خط بوجاری بادام زمینی و حبوبات پندتک را ملاحظه بفرمایید:

 

 

سورتر بادام زمینی پندتک

سورتر بادام زمینی دستگاهی بسیار دقیق، مدرن و هوشمند است که با استفاده از هوش مصنوعی و جدیدترین تکنولوژی روز دنیا برای جدا کردن، مرتب کردن و تفکیک در محصولات مختلف مثل بادام زمینی و بادام هندی طراحی شده است. انواع مختلفی از سورتر بادام زمینی وجود دارد.

رایج ترین نوع آن کالر سورتر یا سورتر رنگی است که در آن جداسازی ناخالصی و موارد نامطلوب بر اساس اختلاف رنگ صورت می گیرد. سورتر چند منظوره و دقیق مادون قرمز، محصولی پیشرفته از کمپانی Meyer است که برای سورت انواع بادام و دیگر محصولات خشکبار طراحی و به بازار عرضه شده است.

سورتر بادام زمینی میر- سری CG

سورتر بادام زمینی میر- سری CG

برای مطالعه بیشتر درباره سورتینگ خشکبار می توانید مقاله سورتر خشکبار را مطالعه فرمایید.

خرید سورتر بادام زمینی

برای خرید این محصول بعد از دکمی تحقیق درخواهید یافت که در حال حاضر بهترین برند سورتر در ایران سورترهای ساخت کمپانی Meyer هستند.

شرکت کنترل توزین پند (پندتک) نمایندگی رسمی و انحصاری محصولات میر در ایران را داراست و با مهندسان جوان خود ضمن بومی سازی محصولات و ماشین آلات متناسب با شرایط جغرافیایی ایران، به طور کامل این محصولات را ضمانت و پشتیبانی می کند.

 

در ویدیوی زیر می توانید بخشی از رضایتمندی مشتریان سورتر و بوجاری بادام زمینی تولید شرکت پندتک را ملاحظه بفرمایید:

قیمت سورتر بادام زمینی

قیمت یک سورتر بادام زمینی وابسته به عوامل متعددی از جمله تجهیزات جانبی و تعهدات تحویل و نصب دستگاه و غیره وابسته است. استفاده از دستگاه سورتر بادام‌زمینی به دلیل سرعت و دقت بالا در جداسازی بادام‌زمینی‌های خام و ناقص، باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های تولید می‌شود. همچنین، این دستگاه باعث کاهش ضایعات و افزایش کیفیت نهایی محصول می‌شود. با استفاده از سورتر بادام زمینی، به‌صورت خودکار و سریع می‌توانید بادام‌زمینی‌های خود را جداسازی و سورت کنید و برای فرآوری و بسته‌بندی آماده کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و راهنمایی با کارشناسان فروش شرکت پندتک، نماینده رسمی شرکت Meyer در ایران لطفا با شماره تماس 02174461000 در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید