سورتر, کشمش

دستگاه سورتینگ کشمش Meyer به ضمانت پندتک

سورتینگ کشمش

سورتینگ کشمش مانند سورتینگ دیگر محصولات کشاورزی به دسته‌بندی، تفکیک و یکدست کردن محصولات بر اساس اندازه، رنگ، ظاهر و عوامل دیگر اشاره دارد. امروزه دستگاه سورتینگ کشمش و تجهیزات مربوط به سورت محصولات کشاورزی در کشورهای توسعه یافته در حال پیشرفت بوده و در اکثر واحدهای کشاورزی بزرگ یافت می شود. این فناوری به افزایش کیفیت محصول، سهولت در بسته بندی اولیه و حمل و نقل محصول کمک قابل توجهی کرده و ارزش افزوده بیشتری برای کشاورزان فراهم می کند.

 

سورتینگ کشمش در ایران

در صنعت و توسعه اقتصادی ایران، کشاورزی نقش عمده ای ایفا می کند. زیرا که در کشور ما تولید کشمش در مقیاس وسیع انجام می شود. در مسیر صادرات و مصارف داخلی از روش های دستی و سنتی و یا برخی ماشین آلات مکانیکی برای مرتب سازی محصول کشمش استفاده می شود. این دستگاه های مورد استفاده بسیار پرهزینه و دارای راندمان کمی هستند.
با توجه به این اشکالات سورت سنتی، باید یک سیستم سورتینگ خودکار ایجاد شود که برای کسب و کارهای کوچک و کشاورزان مقرون به صرفه باشد. در حال حاضر سورت سنتی و دستی جای خود را به سیستم اتوماتیک و هوشمند داده است که مزایای زیادی مانند دقت بالا، یکنواختی و سرعت پردازش دارد. دستگاه سورتینگ کشمش باعث افزایش تولید و همچنین کاهش وابستگی به نیروی انسانی می شود. به کمک این دستگاه کشمش درجه بندی می شود تا بهترین کیفیت را بر اساس استانداردهای صنعتی بدست آورد. دستگاه سورتینگ کشمش و یا سورتر کشمش از انواع مختلفی از الگوریتم ها برای استخراج ویژگی های کشمش و فناوری های سورت استفاده می کند.

سورتر کشمش:

توانایی مرتب‌سازی محصولات کشاورزی به‌ شکل دستی و چشمی؛ کُند، فشرده، خسته‌کننده و مستعد خطا است. با این حال، سورت محصولات کشاورزی نیازمند یک سیستم هوشمند است که بتواند محصول کشاورزی را بر اساس ویژگی‌های آن شناسایی و تفکیک کند. به این دستگاه الکترومکانیکی سورتر می‌گویند. در حال حاضر سورتر کشمش در انواع مختلف در بازار موجود بوده و در ادامه به بهترین دستگاه سورتینگ کشمش خواهیم پرداخت

کالرسورتر کشمش:

ویژگی رنگ؛ مهم‌ترین پارامتر در سورت و تفکیک کشمش است. سورترهای هوشمندی که براساس رنگ محصول سورت می‌کنند کالرسورتر نام دارند اما این بدان معنا نیست که کالرسورترها فقط رنگ را تشخیص می دهند. در انواع پیشرفته آنها سورت همزمان رنگ و شکل نیز ممکن است. در بازار ایران تنها سورتر هوشمند که قادر به سورت همزمان رنگ و شکل با کیفیت 99 درصد باشد کالرسورتر کشمش پندتک می باشد.

 

دستگاه سورتینگ کشمش پندتک:

کالرسورتر هوشمند و یا دستگاه سورتینگ کشمش پندتک مدل CG ساخت کمپانی Meyer و بومی سازی شده برای نیازهای اقلیمی ایران می باشد. این دستگاه که عملکرد آن را در ویدیوی پایین ملاحظه می فرمایید با ضمانت و خدمات کامل شرکت پندتک ارائه می شود.

برای خرید و اطلاع از قیمت دستگاه سورتینگ کشمش لطفا با ما در تماس باشید. هر ساعتی از شبانه روز مشتاق پاسخگویی به تماسهای شما هستیم!

021-74461000

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید